Podczas remontu mieszkania, pokoju bądź biura warto również zadbać o podłogę. Wymiana podłóg na nowe, bądź ich odświeżenie niesie za sobą masę korzyści. Artykuł powstał z myślą o osobach, które zastanawiają się nad ich wymianę, ale nie są do końca przekonani.

Wzrost wartości nieruchomości

Nowa podłoga z pewnością zwiększy wartość nieruchomości, zwłaszcza jeśli wybierzemy wysokiej jakości materiały, które będą odporne na uszkodzenia i będą wyglądać pięknie przez długi czas.


Poprawa estetyki w remontowanym pomieszczeniu

Nowa podłoga może odmienić całkowicie wygląd pomieszczenia i nadać mu nowoczesny lub klasyczny charakter. Dzięki temu remontowany pokój będzie prezentować się schludnie i estetycznie.


Poprawa funkcjonalności

Nowa podłoga może poprawić funkcjonalność pomieszczenia. Na przykład, jeśli wymienimy dywan na panele lub płytki, łatwiej będzie utrzymać czystość, a nowa podłoga może również poprawić izolację termiczną lub akustyczną.


Usunięcie problemów zdrowotnych w związku ze starą podłogą

Stara, zniszczona podłoga może być źródłem różnych problemów zdrowotnych, takich jak astma, alergie czy problemy z krążeniem. Wymiana na nową podłogę może pomóc w pozbyciu się tych problemów.


Oszczędność czasu i pieniędzy

Jeśli wymienimy podłogę podczas remontu, możemy uniknąć konieczności późniejszych prac remontowych lub wymiany podłogi w przyszłości. Nowa podłoga będzie służyć przez wiele lat, dzięki czemu zaoszczędzimy czas i pieniądze.

Podłogi laminowane Parador TrendTime 6 i Classic 1050 4V – promocja!

Jako sklep internetowy Podlogi24.net, który funkcjonuje w internecie już od lat, przygotowaliśmy dla Was specjalne promocje!
– Panele podłogowe Parador Classic 1050 4V przecenione na 107,95 zł/m2 z 122,95 zł/m2
– Panele laminowane Parador TrendTime 6 przecenione na 154,95 zł/m2 z 154,95 zł/m2

Śpieszcie się, bo oferta jest ograniczona czasowo, trwa jedynie do 30 maja 2023 roku!sklep z podłogami

  Quick-Step - firma produkująca najwyższej jakości podłogi